Виробництво та продаж легкових причепів

Приватне підприємство «Любинський і компанія» почало існування в 2005 році. Засновники підприємства протягом 10 років займалися реалізацією причепів майже всіх українських виробників. Проаналізувавши недоліки і помилки своїх попередників, ми прийняли рішення відкрити Мелітопольський завод автопричепів «КАРАВАН» (МЗАП «КАРАВАН»).

Співробітники нашого підприємства мають великий досвід у сфері виробництва причепів. Саме тому причеп «Караван» на сьогоднішній день є найкращим в Україні. Ми не будемо і не хочемо не доброзичливо висловлюватись на адресу причепів інших виробників - кожен причеп по-своєму якісний та розрахований на будь-який вид вантажу, але ми впевнено гарантуємо, що наші причепи відповідають усім європейським стандартам якості. Ми намагаємося не збільшувати кількість вироблених причепів, а підвищувати їх якість.

video

Наші спеціалісти працюють не для того щоб заполонити нашу країну «тачками», «бричками» та «кравчучками», а виробляють причепи, які мають першокласний дизайн, гідну вантажопідйомність. Для виготовлення продукції використовується товстостінний метал та якісні комплектуючі. Наші причепи можуть бути, як на «волговських» ресорах, так і на німецьких ресорах фірми "KNOTT". Також причепи можуть комплектуватися опорними колесами, стойками, каркасами, тентами ПВХ, кріпленнями під запаску, різними видами коліс.

Причеп «Караван» відрізняється від інших посиленою рамою, вона має додаткові перемички, які призначені для посилення міцності дна причепа. Наші причепи також обладнані підсилювачами бортів, посиленою віссю, мають V-образне дишло, потужну площадку для кріплення ресор. Ходова частина комплектується маточиною ВАЗ 2108. Всі причепи фарбуються автомобільною алкідною фарбою, перед цим вони грунтуються. На причепи «Караван» встановлюється професійна електропроводка. Маємо можливість виготовлення причепів нестандартних розмірів.

PS: Собаки гавкають,

вітер дме, а

КАРАВАН йде.

Ми дотримуємось цього прислів'я, і Вам радимо!!!

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support