Причепи для легкових автомобілів, як правило, схильні до максимальних навантажень, що призводить до поломок цього механізму. Найбільш поширеною проблемою, з якою звертаються до майстрів, стала осьова деформація і порушення геометрії підвіски. У такому випадку потрібно замінити осі або відновити геометрію. Для ремонту поломки потрібно кропітка праця і чимало часу. Майстром буде виконана нарізка свіжого різьблення, випрямлення ЦАФ, наплавлення металу та інше.

 

Серед поломок зустрічаються і такі, які виникли в результаті виходу з ладу електрообладнання. В такому випадку з ладу можуть вийти:

  • фари;
  • стоп-сигнали;
  • ліхтарі;
  • габаритні вогні;
  • лампи освітлення номерного знаку.

Такі поломки необхідно максимально швидко усувати, щоб знизити ризик утворення аварійної ситуації на дорозі.

polomki-pritsepov-1

Великим навантаженням піддаються і борти причепа. Зараз у продажу можна знайти будь-які - пластикові, оцинковані і борти з інших матеріалів. При покупці варто звернути увагу на більш дорогі, наприклад алюмінієвий з нержавіючої сталі.

З ладу може вийти і гальмівна система. При виявленні пошкодження варто негайно звернутися за допомогою до фахівця, адже ризик стати учасником серйозного ДТП, вкрай великий. Як показує практика, ремонт гальмівної системи заняття не надто трудомістке. Найчастіше досить заміни якоїсь запчастини. Це може бути гальмівна камера або кран, колодка, накладка і так далі.

polomki-pritsepov-2

Як же поліпшити і продовжити службу причепа? Можна піддати торсіонні осі носіїв перепресуванню. Це збільшить термін експлуатації і їх надійність. Для поліпшення вантажопідйомності на конструкцію можна встановити додаткові осі. Встановлення більшої кількості освітлювальних приладів на причепі допоможе бути помітним на нічній дорозі.

polomki-pritsepov-3

На сьогоднішній день існує велика різноманітність спецзасобів для легкових авто: причепи для квадроциклів, гідроциклів, човнів і катерів, трейлери, фургони та інші. Для ремонту кожного з них потрібен індивідуальний підхід, специфічне обладнання і великий асортимент запчастин. Від цих складових залежить якісна і безпечна робота вантажоперевізника.