Купівля причепа для легкового автомобіля дає нові можливості, що далеко виходять за межі його багажника. Найголовніша перевага полягає в тому, що багажник завжди залишатиметься чистим.

 vibor-pric1

Вибір причепа для легкового автомобіля ґрунтується на його надійності і безпеці. Ці фактори стають головними критеріями, оскільки автопоїздом управляти складніше. Розглянемо деякі тонкощі вибору, які допоможуть автовласникові.

Насамперед необхідно визначитися які вантажі ви збираєтеся перевозити на придбаному причепі. Це можуть бути будматеріали, побутова техніка, сипучі вантажі або будь-яка техніка, наприклад човен, мотоцикл та інше. Від цього будуть залежати габарити причепа, його вантажопідйомність і конструкція.

Причепи стандартної конструкції підходять для перевезення більшості вантажів, потрібно визначитися тільки з об'ємом кузова і висотою бортів. У разі перевезення мототехніки, необхідно враховувати її габарити і особливості конструкції.

Важливі моменти при покупці причепа

vibor-pric2

Не потрібно поспішати з покупкою причепа, шукайте вигідні умови у різних виробників. Вибираючи причіп, незалежно від його вартості слід не боятися ставити незручні запитання. Досвідчені водії не соромляться робити це.

Огляд причепа робите не тільки візуально, але і тактильно. Зверніть увагу на лакофарбове покриття. Уточніть комплектацію причепа. Перевірте всі з'єднання - клепочні, зварні, болтові. Дізнайтеся умови продажу та гарантійного обслуговування.

vibor-pric3

Важливу роль відіграє функціональність причепа. Дуже добре, якщо його конструкція дозволяє встановити додаткові борта, дуги, натягнути тент. Якщо плануєте перевозити сипучі вантажі, не зайвою буде самоскидна система.

Довговічність і надійність причепа багато в чому залежать від матеріалів, які використовуються у виготовленні його комплектуючих. Також, виробники можуть використовувати різні методи захисту від корозії.

Ознайомитися з асортиментом і характеристиками причепів МЗАП «КАРАВАН» можна на нашому сайті. Якщо після цього у вас виникнуть питання, наші менеджери із задоволенням дадуть відповідь на них по телефону або при особистій зустрічі в магазині.