У сучасних реаліях власникам квадроциклів не завжди вдається перевезти транспортний засіб своїм ходом. Якщо така необхідність виникає досить часто, то кращим варіантом вирішення проблеми стане покупка причепа для перевезення квадрациклу. Так буде і дешевше, не потрібно постійно витрачатися та й простіше: питання пошуку перевізника відпадає само по собі.

perevozka-kvadrotsikla-2

Для транспортування мотовнедорожника використовують два варіанти причепів: спеціальні платформи з низькими бортами і "універсали" з високими. Який обрати? Спецплатформа підійде виключно для транспортування снігоходів або мотовсюдиходів. А стандартний причіп стане в нагоді і для інших цілей. У ньому можна транспортувати як мототехніку, так і меблі, будматеріали, побутову техніку (наприклад, холодильник) та інше.

Купуючи причіп, потрібно звернути увагу на міцність бортів, з якого матеріалу зроблені і пофарбовані. Це пов'язано з тим, що під час транспортування дуже часто доводиться пересуватися не тільки по шосе, але і по грунтовому покриттю, де каміння б'ється об днище, а гілки дерев постійно дряпають борти. Такі механічні пошкодження призводять до корозії бортів. Найкращим захистом від іржі стане цинкове покриття. Добре якщо рама і дишло будуть опрацьовані методом гарячого цинкування - це зробить їх більш стійкими до корозії. Такий причіп прослужить в два рази довше.

Причіп повинен забезпечувати максимально зручний процес завантаження мототехніки. Механізм кріплення-зняття бортів повинен бути простим, швидким і зручним.

Самоскидний механізм спростить заїзд мотовсюдихода під час навантаження. У зв'язку з цим, задній борт повинен бути додатково посилений. Посилені петлі кріплення також зроблять причіп міцнішим.

perevozka-kvadrotsikla-1

Безпека в дорозі. У багатьох моделей причепів є такі елементи кріплення як кільця і ​​скоби. Вони встановлені в підлозі (по краях бортів). У них протягують ремені і фіксують транспортний засіб, який перевозиться. Якщо по периметру є страхувальний бар'єр, а покриття причепа - перфоровані, квадроцикл не буде зміщуватися в кузові, а колеса - ковзати в процесі руху.

Тент - це не той варіант, на якому варто економити. Найчастіше він не входить в базову комплектацію, але краще його придбати. Тент вбереже квадроцикл від бруду і опадів, але весь інший вантаж на борту такого захисту буде позбавлений. Буде не зайвою і лебідка. Вона виручить завжди, допоможе завантажити і вивантажити мотовсюдихід без сторонньої допомоги або в разі його несправності.