Що необхідно знати про трапи, сходні та апарелі для заїзду техніки на причіп. З чого їх виготовляють.

trapy-skhodni-i-appareli-dlya-zaezda-tekhniki

Апарелі або в'їзні рампи потрібні для завантаження на причіп (або в кузов) транспортного засобу. Це може бути квадроцикл, газонокосарка або будь-яка інша мототехніка.

Насправді сходні були придумані вже давно. Давні люди добре знали як полегшити підйом будь-якого вантажу або тварини, використовуючи дошку. Але в ті часи вантажі піднімали відносно легкі та не самохідні (тобто без коліс).

trapy-skhodni-i-appareli-dlya-zaezda-tekhniki-2

В наш час сходні являють собою пару вузьких металевих платформ, які розміщують під нахилом. Їх використовують для того, щоб полегшити заїзд техніки.

Апарелі зазвичай виготовляють з легких сплавів на основі алюмінію. При відносно невеликій вазі вони мають хорошу міцність і відповідно - вантажопідйомність. Підняти середню апарель зможе практично будь-яка людина, так як їх вага становить від 10 до 30 кг.

trapy-skhodni-i-appareli-dlya-zaezda-tekhniki-3

Більш важкі «трапи» використовують на промислових підприємствах, в транспортних і будівельних компаніях. Вони можуть складатися з двох і більше частин, але збираються вручну. Такі апарелі здатні витримати техніку вагою до 80 тон.

trapy-skhodni-i-appareli-dlya-zaezda-tekhniki-1

Головним критерієм при виборі апарелей, є вага вантажу, який ви будете перевозити.