Снігохід - це відмінний вид транспорту взимку, але пересуватися на ньому по дорогах загального користування заборонено. Тому власникам "snowmobile" вкрай важливо мати власний причіп для його транспортування.

Розмір вантажної платформи такого причепа повинен бути такий, щоб транспортний засіб вільно розміщувався на причепі та ще залишався невеликий запас місця. Довжина таких причепів, як правило, становить близько 3,5 м, а ширина 1,5 м.

pritsepy-dlya-snegokhoda-1

Причепи для перевезення снігоходів повинні бути готові до великих навантажень. Матеріал, з якого їх виробляють, товста листова сталь, яка розрахована на великогабаритні важкі речі. Підсилює її міцність сама конструкція платформи: балки і ресори амортизують і створюють додатковий рівень захисту від пошкоджень.

Важливо, щоб в комплекті була лебідка. За допомогою цього тягового пристрою можна без зайвих проблем завантажити снігохід в причіп самостійно.

Обов'язкова кріпильна атрибутика завжди присутня в спеціальному причепі. До неї відносяться: стяжні ремені, скоби, канати, кільця, талрепи. Завдяки цим елементам, надійно зафіксувати вантаж на платформі причепа не складе особливих труднощів.

pritsepy-dlya-snegokhoda-2

Отже, на що варто звернути увагу під час  придбання причепа:

  • розмір платформи і вантажопідйомність;
  • зручність і міцність конструкції;
  • наявність лебідки;
  • кріпильна атрибутика.

pritsepy-dlya-snegokhoda-3

Обираючи причіп для сніговсюдихіда, зверніть увагу на модель з тентом. Він найбільш кращий, тому що дозволяє вберегти техніку під час транспортування від снігу/дощу і бруду з дороги.

Ідеальний причіп для снігохода повинен бути оснащений сигнальними приладами (фари зі стоп-сигналами, поворотники), які підключаються до системи автомобіля. Звісно, краще придбати модель з гідроізоляцією.

pritsepy-dlya-snegokhoda-4