Автомобільний причіп - це дуже потрібне пристосування, яке надає автовласникові неоціненну допомогу в господарстві. Як і інші конструкції, автопричепи складаються з різних складових елементів, які забезпечують повноцінну роботу даного транспортного засобу. На вітчизняному ринку можна без особливих зусиль купити будь-які запчастини для причепів або додаткові аксесуари, які здатні поліпшити функціональність або технічні характеристики причепа.

pritsepy-karavan-1

Як би дбайливо не експлуатувався причіп, необхідність в його ремонті все ж виникає. Економити на запчастинах не варто, це не тільки нагадає приказку "скупий платить двічі", але і може нести реальну загрозу для життя водія. Запчастини для причепів краще купувати у перевірених виробників або в спеціальних магазинах.

Обираємо запчастини для причепів правильно

Причіп - це безмоторний технічний засіб для перевезення широкого асортименту вантажів, як середнього розміру, так і великогабаритних. Залежно від конструкційних особливостей, причіп можна використовувати для доставки товарів або тварин, які потребують особливих умов транспортування або зберігання.

pritsepy-karavan-2

Комплектуючі для легкових причепів:

  • тягово-зчіпний пристрій (фаркоп);
  • обладнання, яке полегшить процес навантаження-розвантаження (лебідка, ложемент);
  • перекидачі, що дозволяють відкрити передній борт;
  • елементи підвіски;
  • додаткові аксесуари.

pritsepy-karavan-3

На що звернути увагу під час придбання комплектуючих?

  1. Модель. Перелік комплектуючих повністю залежить від моделі причепа і його функціоналу.
  2. Особливості експлуатації. Якщо причіп використовується в комерційних цілях, то варто звернути увагу на запчастини "преміум-класу". Економія тут може привести до більш великих витрат.
  3. Виробник. Незважаючи на доступність бюджетних аналогів, фахівці рекомендують купувати запчастини в оригінальному виконанні. Як показує досвід багатьох автовласників, це гарантія якості та довговічності експлуатації причепа.

pritsepy-karavan