Усім нам хоч зрідка потрібно щось перевозити. Часто це трапляється навесні, коли настає дачний сезон, час відпусток і подорожей. Що тільки не перевозять: меблі, садовий інвентар, саджанці дерев, човни і гідроцикли. У зв'язку з цим, питання про придбання причепів виникає у багатьох автовласників. Актуальне це питання і у фермерів, а також у бізнесменів, які займаються купівлею-продажем великої та дрібної домашньої худоби.

zachem-nuzhen-pritsep-1

У всьому світі випускається величезна кількість причепів. Тільки в Європі протягом року їх виробляється більше 800 тисяч. Що стосується України, то на сьогоднішній день існує близько десяти працюючих підприємств, які спеціалізуються на виробництві причепів різних модифікацій, розмірів і вантажопідйомності.

Автопричепи - один з найбільш затребуваних видів продукції в нашій країні. Це зручний безмоторний транспортний засіб для перевезення різних вантажів. Причіп незамінний в сільській місцевості, зручний для роботи в місті, він часто використовується в особистому підсобному господарстві. Купівля причепа допоможе не тільки заощадити кошти (адже зникає питання оренди причепа), але і час, який не доведеться витрачати на пошук добропорядного підрядника.

Умовно причепи можна розділити на три групи: загального призначення, туристичні та спеціалізовані. Туристичні причепи на вітчизняний ринок надходять виключно з ближнього і далекого зарубіжжя. У даних моделях застосовуються сучасні дизайнерські і проектні розробки, матеріали і комплектуючі. Вартість таких причепів вельми висока, її можна порівняти з вартістю іномарки середнього класу.

zachem-nuzhen-pritsep-2

Велика частина вироблених причепів в Україні - це "універсали" (з тентом або без), причепи для торгівлі і перевезення легкових транспортних засобів, різної спецтехніки, а також причепи для транспортування снігоходів, аквабайків, катерів та човнів. Також виробляються причепи для перевезення тварин (наприклад великої рогатої худоби або коней).

zachem-nuzhen-pritsep-3