Токарне оброблення металу.

Наше підприємство пропонує послуги з токарної обробки металу. Можливо виготовлення деталей як з заготованок замовника, так і з нашого матеріалу. На верстатах токарної групи виконуються різноманітні операції з токарної обробки поверхонь обертання: обточування зовнішніх і внутрішніх циліндричних, і конічних поверхонь, підрізання торців, проточування канавок, свердління отворів, зенкування, розгортання, нарізування різьблення та інше.

Зварювання металоконструкцій – це робота, яка вимагає знання багатьох чинників. Деякі матеріали зварюються герметично, деякі - точково. Від тривалості нагріву і правильного його напряму залежить як величина шва, так і його якісні характеристики та міцність конструкції в цілому.

Свердління металу – один з технологічних процесів, який застосовується під час виробництва деталей і металоконструкцій. Нашим підприємством виконуються свердлильні роботи, а також ряд супутніх процесів доведення деталей з м'яких кольорових або твердосплавних металів. Ми готові забезпечити високу якість робіт і виробництво деталей належного допускного рівня.

Встановити фapкoп нa aвтoмoбіль нe дуже складно, але це досить трудомісткий прoцec.

Навіть якщо взяти до уваги те, що виробники розробляють ТЗП таким чином, щоб вони встановлювались до штатних місць кожного конкретного авто, але все одно процес встановлення займає від 3 дo 5 годин.