Спеціалізовані причепи

Спеціалізовані причепи є нестандартним видом причіпної техніки, який використовується як для побутових цілей, так і для ведення бізнесу.  Вони призначені для перевезення вантажів особливого призначення. Часто кузов спецпричепа призначений для транспортування одного виду вантажу, тому виготовляється індивідуально.

Працівники нашого підприємства зможуть спроектувати і виготовити будь-яку модель причепа, з відповідним функціональним призначенням, яка максимально задовольняє вимогам замовника.

За бажанням покупця на причіп може бути встановлено додаткове обладнання: лебідка, домкрат та інші пристосування.

Раніше ми вже виготовляли причіп для байдарок, причепи для перевезення водного транспорту (лафети), причепи для перевезення вуликів, причіп для перевезення мотоцикла і причіп для перевезення худоби.

Причепи для перевезення бджолиних сімей є платформою для стійкої фіксації вуликів в стаціонарному положенні. При тривалих стоянках з вуликами можна висунути спеціальні опори, які дозволять знизити навантаження на колеса причепа. Одночасно можна перевозити до двох десятків стандартних однокорпусних вуликів, а його конструкція забезпечує високий рівень зручності при обслуговуванні бджолиних сімей. Також можна обладнати причеп знімною касетою та перевозити декілька платформ за допомогою одного лафету.

Легковий причіп для перевезення мотоцикла може бути обладнаний жолобом, який забезпечує зручне завантаження і вивантаження мотоцикла. Рама, дишло та інші металеві елементи можуть бути як фарбовані, так і оцинковані. Застосування високоякісних вітчизняних та імпортних комплектуючих гарантує високу надійність причепа і дозволить без проблем транспортувати ваш мотоцикл на будь-які відстані.

Причіп-худобовіз призначений для перевезення великої рогатої худоби та інших тварин. Використані під час виробництва матеріали дозволяють швидко мити і якісно дезінфікувати кузов навіть сильнодіючими речовинами. Це підтримує худобовози в стані, відповідному санітарним нормам.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support