Причіп "Коневіз" (для перевезення коней)

Причіп "Коневіз" (для перевезення коней)
В залежності від комплектації вартість може змінюватися в більшу або меншу сторону

Причіп для перевезення двох коней або кобили з лошам. Тварини розташовуються по ходу руху транспорту.

Фургон виготовлений з вологостійкої фанери.

Характеристики:

Повна маса - 2400 кг

Вантажопід'ємність - 1800 кг

Довжина фургону - 3 м

Підвіс ресорно-амортизаторний

 

Для перевезення коней існує багато приводів: зміна власника, поїздка на змагання, переїзд з однієї стайні на іншу, в'язки і інші. Для цього використовують спеціальні причепи. Комфорт і безпека тварини повинні бути головними критеріями при виборі фургона для перевезення коней, адже від цього залежить їх психічний і фізичний стан.

За своєю будовою трейлери для коней це закриті салони, які розміщені на вантажному шасі. Ці причепи можуть вміщати від одної до чотирьох тварин.

В одно- і двохмісних коні розташовуються по ходу руху, в трьох- і чотиримісних - по діагоналі. Як правило, коні відчувають себе комфортніше в причепах, призначених для одночасного перевезення двох особин.

В деяких випадках на причеп встановлюють гідравлічний трап, систему освітлення і примусову вентиляцію.

Дуже важливо, щоб в процесі перевезення тварина отримувала достатню кількість повітря. Для цього сучасні причепи оснащують безпротяговими люками. Підлогу фургона доцільно покрити посиленою гумою, яка не даватиме копитам коня ковзати.

Причепи, обладнані внутрішніми світловими модулями, надзвичайно зручні, оскільки завантаження коней в причіп може відбуватися навіть у темний час доби.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support