Причіп "Пасіка" (для перевезення вуликів)

Причіп "Пасіка" (для перевезення вуликів)
Маса неспорядженого причепа: 700 кг
Максимальна вантажопідйомність: 2000 кг
В залежності від комплектації вартість може змінюватися в більшу або меншу сторону

Пасіка на 24 вулика

Причіп-платформа сідельна з висувною касетою на 18 вуликів. Платформа для вуликів зйомна, є можливість використовувати кілька платформ (сідел) і перевозити їх, використовуючи один лафет.

Довжина лафету - 4000 мм

Ширина лафету - 1500 мм

Довжина платформи - 6000 мм

Ширина платформи - 2500 мм

Ресорно-амортизаторний підвіс

 

 

Кожен бджоляр прагне бути ближче до медоносної бази. Добре, якщо є квітучий сад, розташований недалеко від місця проживання, або лісок, де ось-ось зацвіте нова рослина. Але, в більшості випадків, медоносні культури, такі як соняшник, ріпак і гречка, розташовані далеко. У такому випадку без переїзду не обійтися. В цьому випадку пасічники використовують причепи-платформи для перевезення бджолиних вуликів.

Причепи для перевезення вуликів виготовляються індивідуально, так як верхня конструкція конструюється виключно під характеристики конкретного вулика, відповідно і всієї пасіки. Вони полегшують постійний медозбір, навіть якщо ви проживаєте в небагатих в цьому відношенні областях. Зручність цих конструкцій пояснюється тим, що їх розробляли саме для перевезення бджолиних вуликів.

Найбільш прості конструкції складаються з рівної платформи на колесах. Основна характеристика таких причепів - корисна площа. При цьому, сам причіп може бути одновісним або двовісним. На ньому можуть бути передбачені місця для кріплення вантажу, різні бортики і стійки.

Кращим варіантом для бджоляра, буде придбання спеціалізованого причепа-платформи на ресорах. Це дасть можливість перевозити за одну ходку велику кількість вуликів.

Завантаження вуликів повинно відбуватися швидко, водночас обережно. Постарайтеся зробити все, щоб не потривожити бджіл. Саме тому потрібно перевозити бджіл, дотримуючись максимально низької швидкості.

Встановлюючи вулики на причіп, необхідно витримувати необхідну дистанцію між ними. Це потрібно для забезпечення достатньої циркуляції повітря. Фахівці не рекомендують накривати вулики під час перевезення, особливо в спекотну погоду, в цьому випадку доступ кисню буде поганий, і бджоли можуть загинути.

Дійсно, бджоляр сам обирає спеціалізований причіп-платформу або стандартний бортовий причіп. Але перший має набагато більше переваг. Власний причіп-платформа дає можливість легко перевезти вашу пасіку до більш перспективного медоносу, коли поточний починає відцвітати.

 

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support