Свердління металу – один з технологічних процесів, який застосовується під час виробництва деталей і металоконструкцій. Нашим підприємством виконуються свердлильні роботи, а також ряд супутніх процесів доведення деталей з м'яких кольорових або твердосплавних металів. Ми готові забезпечити високу якість робіт і виробництво деталей належного допускного рівня.

Наші майстерні обладнані низкою свердлильних верстатів, які дозволяють виконувати практично всі типи свердлильних робіт з різних видів металів та сплавів і не тільки по металу. Свердлильні роботи застосовуються практично при виготовленні будь-якого продукту.

Наявність професійного технічного оснащення дозволяє виконувати свердління деталей, заготовок різної геометричної форми і габаритів. Ми виконуємо весь спектр робіт, починаючи від чорнового свердління, застосованого для деталей з низьким рівнем допуску, а також виконуємо зенкування і розгортання - чистову обробку отворів для деталей, для виробництва яких потрібна висока точність. Повноцінна обробка дозволяє виконувати отвори з точністю до десятих часток міліметра. Настільки висока точність необхідна в області виробництва деталей для верстатів різного роду промислового і конвеєрного обладнання.

Підприємство оснащене свердлильно-розточувальними верстатами високої якості, придатними для виконання точної обробки деталей найрізноманітнішої конфігурації. Потужна виробнича лінія придатна для виробництва деталей в будь-яких обсягах. Ми можемо запропонувати співробітництво клієнтам, які потребують штучного або масового виробництва виробів. Свердлильні роботи по металу з високим рівнем точності виконуються досвідченими фахівцями.

Вартість послуг нашої компанії доступна для кожного замовника. Ми розробляємо схеми індивідуального формування цін та завжди готові запропонувати знижки. Якщо Ви хочете оптимізувати витрати на виробництво та закупівлю металоконструкцій і деталей, наша компанія завжди зможе прийти Вам на допомогу.