Для багатьох власників гідроциклів рано чи пізно стає актуальним питання перевезення цього транспортного засобу.

Для транспортування можна використовувати універсальні або спеціальні причепи. Також можна скористатися і класичним напівпричепом, але це дуже незручно і небезпечно для аквабайка. Це пов'язано з тим, що напівпричіп не обладнано потрібними кріпильними елементами та він нездатний забезпечити рівномірний розподіл ваги.

pritsepy-dlya-gidrotsiklov-1

Є два базових типи причепів для гідроциклів: відкриті і закриті. Перевага других - надійний захист скутера від дощу і бруду під час перевезення. Головний мінус - неможливість використання лебідки, тому вивантаження водного мотоцикла на воду може бути ускладнено.

Плюси відкритих моделей очевидні - регульовані ложементи (спецпідкладка), які при транспортуванні гідроциклу надійно утримують його на причепі. У таких моделях є носовий упор для скутера, що забезпечує додатковий захист. В комплекті є і лебідка, що полегшує процес спуску аквабайка на воду.

pritsepy-dlya-gidrotsiklov-2

Перед тим як придбати причіп для гідроцикла зверніть увагу на наступне:

  • довжина причепа повинна бути більша, ніж розмір скутера;
  • дишло і рама транспортного засобу виготовлені з оцинковки;
  • світлотехніка причепа повинна бути водонепроникною та мати можливість швидкого демонтажа перед завантаженням-розвантаженням аквабайка у воду;
  • ложементи повинні бути регульовані;
  • обирайте модель, в комплект якого входить опорне колесо: з ним причіп буде більш маневреним.

pritsepy-dlya-gidrotsiklov-3

У комплект причепа для транспортування аквабайка повинна входити лебідка, зафіксована в передній частині причепа. Навантаження і розвантаження аквабайка полегшать кильові ролики поруч з ложементами. Таке пристосування дозволить зменшити тертя днища. Підніжка на причепі допоможе зручніше фіксувати вантаж. Поздовжній трапик дасть вам можливість ходити по причепу під час вантажно-розвантажувальних робіт.

pritsepy-dlya-gidrotsiklov-4