Винахід причепа став одним з великих досягнень людства. Ця подія тісно прив'язана до винаходу колеса. Швидше за все, ручний візок, за допомогою якого переміщали вантажі, поступово трансформувався в візок, що приводиться в рух м'язовою силою приручених тварин: биків, коней, ослів. Вантажопідйомність таких механізмів зростала пропорційно їхнім розмірам та кількісті тварин в одній упряжці.

Купівля причепа для легкового автомобіля дає нові можливості, що далеко виходять за межі його багажника. Найголовніша перевага полягає в тому, що багажник завжди залишатиметься чистим.

Будь-який автомобіліст знає, що таке фаркоп. Але не кожен має потребу в ньому. Але, якщо справа доходити до приєднання причепа до авто, то без нього не обійтися.

Незважаючи на зміну темпів життя, покриттів на дорогах або видів транспортування, причепи для легкових автомобілів не втрачають популярності серед автовласників. На сьогодні випускається величезна кількість безмоторних техзасобів на будь-який смак і гаманець. Однак, незважаючи на великий вибір пропонуємої продукції, попит на причепи не падає, а тільки зростає.

Причепи для легкових автомобілів, як правило, схильні до максимальних навантажень, що призводить до поломок цього механізму. Найбільш поширеною проблемою, з якою звертаються до майстрів, стала осьова деформація і порушення геометрії підвіски. У такому випадку потрібно замінити осі або відновити геометрію. Для ремонту поломки потрібно кропітка праця і чимало часу. Майстром буде виконана нарізка свіжого різьблення, випрямлення ЦАФ, наплавлення металу та інше.