Причіп - річ, безсумнівно, необхідна і зручна для перевезення великогабаритних вантажів. Він практичний як в сільській місцевості, так і в міських умовах. Перевезти меблі, будівельні матеріали чи велику рогату худобу - не проблема для тих, хто має власний причіп.

Більшість водіїв знає, що в автомобіля при русі з причепом збільшується витрата палива. При цьому споживання палива безпосередньо залежить від габаритів, форми причепа і маси вантажу, що перевозиться.

Причіп є таким же ТЗ, як і автомобіль. Їзда з ним завжди несе в собі приховану загрозу для всіх учасників дорожнього руху. Як і легковий автомобіль причіп потребує догляду, техогляду і регулярного обслуговування, правильного кріплення вантажу і підключення електропроводки.

Купити і підключити причіп до легкового автомобіля не складно, а ось їздити з таким "хвостом" вдається не кожному водієві. Навчитися такій майстерності не складно - головне знати основні правила.

Усім нам хоч зрідка потрібно щось перевозити. Часто це трапляється навесні, коли настає дачний сезон, час відпусток і подорожей. Що тільки не перевозять: меблі, садовий інвентар, саджанці дерев, човни і гідроцикли. У зв'язку з цим, питання про придбання причепів виникає у багатьох автовласників. Актуальне це питання і у фермерів, а також у бізнесменів, які займаються купівлею-продажем великої та дрібної домашньої худоби.