Причіп - річ, безсумнівно, необхідна і зручна для перевезення великогабаритних вантажів. Він практичний як в сільській місцевості, так і в міських умовах. Перевезти меблі, будівельні матеріали чи велику рогату худобу - не проблема для тих, хто має власний причіп.

Однак, перед тим як автопричіп придбати, варто подумати який саме вам потрібен. Існує кілька видів причепів. Автопричепи для легкових автомобілів розрізняються за конструкцією і функціональністю. Всі види пристроїв діляться на дві групи: загального і спеціального призначення. До першої категорії відносяться агрегати, обладнані колісними платформами (з відкидним бортом або тентом).

У більшості випадків причепи для легкових авто - це універсали, які здатні перевезти стандартний вантаж, а також авто-мото транспорт. Умовно такі причепи можна розділити на 4 групи.

Бортові - різновид причепа, який має платформу та відкидні борти. Основне призначення: перевезення вантажів вагою до декількох тон і обсягом до декількох десятків кубів. За допомогою універсальних агрегатів, можна без проблем транспортувати меблі, будматеріали, товари комерційного призначення, а також побуту.

vidy-pritsepov-1

Рамні. Кардинальні технічні відмінності таких агрегатів дозволяють перевозити водний транспорт і спеціалізовані вантажі. Незамінний помічник для власників яхт, аквабайків, моторних човнів.

vidy-pritsepov-2

Спеціалізовані. Дані агрегати задіяні у вузькопрофільній сфері та користуються попитом в комерційних цілях. Найчастіше їх використовують для транспортування генераторів, басейнів, перевезення авіатехніки або електрокабеля; використовують як причіп-стенд. Такі причепи можуть створюватися за індивідуальним замовленням.

vidy-pritsepov-3

Причепи "будинок на колесах" - ідеальний варіант для любителів подорожей. Агрегати створені для того, щоб в них можна було комфортно не тільки пересуватися, але і жити. Найчастіше всередині житлового відсіку є спальні місця, зони відпочинку та приготування їжі, санвузол.

vidy-pritsepov-4